kontroler do gier DualShock do Playstation czy pady do Xboxa od lat cieszą uznaniem graczy. Co gdyby jednak wyjść poza ramy kontrolerów gier wyznaczone przez tytanów branży?
w

TOP 10 najbardziej odjechanych kontrolerów do gier

DualShock do Playstation czy pady do Xboxa od lat cieszą uznaniem graczy. Co gdyby jednak wyjść poza ramy kontrolerów gier wyznaczone przez tytanów branży?

Gdy myślimy o kontrolerze do gier najczęściej przychodzą nam do głowy dwa przykłady, które w ciągu ostatnich lat stały się złotym standardem: seria DualShock od Sony oraz kontrolery do Microsoftowych Xboxów. Obie marki mają swoje słabsze i mocniejsze strony i cieszą się uznaniem graczy, nic więc dziwnego, że większość produkowanych kontrolerów nie wybiega poza ramy wyznaczone przez tytanów branży.

Jednakże, od czasu do czasu na rynku pojawiają się także kontrolery znacznie odbiegające od powszechnie przyjętych standardów. Niektóre z nich wyróżniają się specyficznym kształtem, inne oferowanymi przez siebie funkcjami, ale wszystkie bez wyjątku wprawiają przeciętnego użytkownika w zakłopotanie i zdziwienie przy pierwszym kontakcie. Zobaczcie sami.

Zgłoś nadużycie

domowy fast food zupka chińska zupki chinskie

Zupka chińska – najsłynniejszy domowy fast food

Finlandia nie istnieje teoria spisku

Finlandia nie istnieje? Zaskakująca teoria spiskowa