among us na czym polega
w

SuperSuper

„Among Us” na czym polega ta gra?

Among Us stanowi świetną propozycję dla osób, które tęsknią za przyjaciółmi i pragną spędzać z nimi czas. Gra zapewnia wspomnienia i godziny dobrej zabawy.

Among Us - Powrót do przeszłości

Zatłoczone podwórka, dzieci bawiące się do późna i przesiadujące na trzepaku. Popołudnia, gdy niejednokrotnie nawoływanie matki na obiad zabierało któregoś z kolegów do domu. Wieczory, gdy nastolatki przesiadywały przed domami, dzieląc się historiami z minionego tygodnia, roznosząc swój śmiech po całym osiedlu. Dni, gdy godzinami można było przesiadywać w barze przy ulubionym piwie. Teraz to wszystko zdaje się być tak odległe, jakbyśmy spoglądali na te miłe, beztroskie wspomnienia przez mgłę, a nasza codzienność drastycznie uległa zmianie, jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki. Jest jednak pewna gra, która robi furorę na całym świecie, ponieważ pozwala w niezwykły sposób spędzać wolny czas z przyjaciółki – Among Us. Na czym polega ta gra?

Czy możemy do tego wrócić?

Obostrzenia, które nas dotknęły, wywołały niesamowite zmiany w naszych życiach. Jednakże na wszystko da się znaleźć złoty środek, by poczuć ponownie to ciepło w gronie przyjaciół, gdy wszystkie wieczory poświęcaliśmy w imię przyjaźni. Jedyne, czego teraz potrzebujemy to mikrofon, słuchawki i Among Us – czyli niesamowity środek na spędzanie czasu z najbliższymi bez wychodzenia z domu.

Na czym polega gra among us?

Mimo że gra Among Us powstała w czerwcu 2018 roku, opracowana i wydana przez InnerSloth, dopiero w 2020 roku osiągnęła globalny sukces, przyciągając coraz to szersze grono odbiorców z ponad sto milionami pobrań w samym wrześniu. Niewątpliwie jednym z czynników pozwalającym na taki rozwój gry był fakt, iż zostaliśmy nadzwyczajnie zmuszeni do pozostania w domu, jednakże Among Us okazało się być czymś więcej niż tylko zwyczajną rozrywką.

Among us na czym polega?

Jest to gra dostępna na Steam’ie, systemie Android oraz iOS. Among Us to gra dedukcyjna online osadzona w kosmicznej scenerii, gdzie każdy z dziesięciu graczy wciela się w jedną z dwóch ról: Crewmates, czyli 8 członków załogi, którzy wykonują zadania i starają się dociec do tego, kim są Impostors, czyli dwójka oszustów udająca członków załogi, która stara się zabić pozostałych w taki sposób, by nie dać się złapać.

Gra szybko odniosła sukces dzięki streamerom i youtuberom, którzy zaczęli grać ze znajomymi, jednocześnie wskazując na pozytywy gry: psychologiczna dedukcja pozwala na rozszyfrowanie oszustów, ćwiczenie refleksu i odprężanie się podczas wykonywania zadań na mapie, sztuka kłamania i łatwa mechanika gry, która nie wymaga mocnego sprzętu. Ale przede wszystkim jest to gra, która pozwala dziesięciu przyjaciołom spędzić wspólnie wiele godzin. Pozostając w swoich domach, mogą jedynie użyć popularnych aplikacji do rozmów głosowych i poczuć się zupełnie tak, jakby byli w jednym pokoju. Gra pozwala na dowolne manipulacje ustawień, dzięki czemu można grać na własnych zasadach, także w mniejszym gronie znajomych i tworzyć niezapomniane momenty z przyjaciółmi.

Możliwe, że jeszcze długo nie będziemy mogli swobodnie spotykać się w większym gronie, dlatego właśnie Among Us stanowi świetną propozycję dla osób, które tęsknią za swoimi przyjaciółmi i pragną spędzać z nimi czas. Ta gra pozwala na budowanie nowych wspomnień, poznawanie się z zupełnie innych stron i godziny dobrej zabawy. Jeżeli więc mamy możliwość pozostać w domu i jednocześnie spędzać czas z przyjaciółmi, dlaczego z tego nie skorzystać?

Zgłoś nadużycie

czym jest dźwięk historia dźwięku cechy dźwięku jak powstaje dźwięk

Czym jest dźwięk?

najpiękniejsze miejsca w norwegii co warto zobaczyć w norwegii

Co warto zobaczyć w Norwegii?