w

Najlepsze Thrillery 2020

Rok 2020 przyniósł nam wiele nieoczekiwanych niespodzianek. Czasami ciężko było się dostosować do sytuacji. Najlepsze thrillery 2020 są równie zaskakujące.

najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery

Początek roku zawsze jest dobrą okazją do podsumowania mininego roku. 2020 rok był szczególny pod wieloma względami. Dlatego tez nasze podsumowanie nie będzie zwyczajne. Dla wielu osób cały 2020 rok był niezłym thrillerem.W związku z tym postanowiliśmy podsumować mininy rok listą najlepszych thrillerów. Poznajcie najlepsze thrillery 2020.

Najlepsze Thrillery 2020

10. „Shirley”

najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Shirley - Najlepsze Thrillery 2020

Dramat jest psychologicznie zakręcony, jak historia głównej bohaterki Shirley Jackson. Akcja filmu osadzona jest we wczesnych latach pięćdziesiątych. Shirley to słynna pisarka horrorów i zdziwaczała samotniczka, która pracuje nad nową powieścią. Oprócz pisania horrorów, Jackson manipuluje psychiką naiwnej kobiety, z którą zaprzyjaźnia się w dziwnie intymnym i złowrogim związku. Co wyniknie z tej niezwyczajnej znajomości? Czy Shirley wykorzysta naiwność kobiety do napisania nowej książki? Sprawdźcie sami!

9.”Kolejna runda”

kolejna runda najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Kolejna runda - Polecane Thrillery

Historia grupy duńskich przyjaciół w średnim wieku, którzy pracują jako nauczyciele w miejscowym liceum. Film opowiada o panice odczuwania zawężania się horyzontów i odpływu pasji wraz z wiekiem. Unika stereotypów na temat kryzysów wieku średniego. Jednym z bohaterów jest mężczyzna, który nie zdawał sobie sprawy z depresji, z którą mierzy się od lat. Zafascynowani teorią, że skromna dawka alkoholu pomaga otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować, poddają się jej i przeprowadzają eksperyment. Pochłonięci badaniami nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy.
Przekonajcie się koniecznie, jakie skutki niesie za sobą eksepryment!

8. „Ona jutro umrze”

Ona jutro umrze najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Ona jutro umrze - Bardzo Dobry Thriller Film

Kolejna pozycja na liście “Najlepsze Thrillery 2020” to bez dwóch zdań bardzo dobry thriller film. Amy przerażona myślą że jutro umrze, zaczyna tracić zmysły. Jej najlepsza przyjaciółka postanawia pomóc dziewczynie i sprawić, aby ostatni dzień Amy był najlepszym w jej życiu. Nieoczekiwanie Amy pociąga za sobą swoją przyjaciółkę i obie przechodzą emocjonalną spiralę. Charakterystyczne światła i zmieniające się kolory, które migają w kluczowych punktach w filmie, sygnalizują zmianę psychologiczną, której żadna z postaci nie może w pełni wyjaśnić. Wszyscy wiedzą, że coś jest nie tak – zbliża się nieunikniona śmierć, ale nie mogą nic z tym zrobić. Wkrótce, stan psychiczny Amy zaczyna wpływać na wciąż to nowe osoby.
Film zapewnia niesamowite zwroty akcji, gry psychologiczne, które z pewnością warte są polecenia!

7. „Bacurau”

Bacurau Ona jutro umrze najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Bacurau - Polecane Thrillery

Krwawy i interesujący thriller z elementami science fiction i westernu. Film opowiada o mieszkańcach małej, brazylijskiej wioski – Bacurau, są wstrząśnięci nagłą śmiercią najstarszej osoby w osadzie. Niedługo póżniej w wiosce zaczyna dziać się coś dziwnego – odcięto dopływ wody, po ulicach biegają zwierzęta, a na poboczach stoją puste trumny. Dziwnym zjawiskiem, jest także to, że ich osada w niewytłumaczalny sposób zniknęła z map satelitarnych. Następnie zostają zaatakowani przez tajemniczych “gości”. Bacurau, zagrożony przez nieznanego wroga, przygotowuje się do krwawej, brutalnej walki o przetrwanie. Jak poradzą sobie mieszkańcu Bacurau? Zachęcamy do obejrzenia!

6. „Czerwony nos, puste kieszenie”

czerwony nost puste kieszenie najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Czerwony nos, puste kieszenie - Najlepsze Thrillery 2020

Polecany przez nas Thriller „Krwawe nosy, puste kieszenie” został nakręcony w prawdziwym lokalu w Nowym Orleanie, natomiast ujęcia z zewnątrz pokazują akcję na ekranie w części Las Vegas, która jest daleko od Strip. Reżyserzy zrekrutowali kolekcję prawdziwych mączlików i głośnych mówców, aby występowali w większości jako oni sami, a następnie filmowali je w ciągu dnia i nocy o lekkiej strukturze. Utworzona społeczność marzycieli, pijaków i przygnębionych ludzi szybko staje się tak realna, jak każda grupa stałych bywalców. Krwawy nos, puste kieszenie to wspaniały dowód na to, że bar w okolicy jest zarówno sanktuarium, jak i pułapką – miejscem, w którym nigdy nie możesz zostać na zawsze, bez względu na to, jak bardzo niektóre postacie próbują.

5. „Asystentka”

asystentka najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Asystentka - Najlepsze Thrillery 2020

Historia opisuje dzień z życia młodej kobiety, który okazuje się wstrząsający. Pracująca w redakcji Julia – jest fantastyczną, młodą kobietą, która zajmuje stanowisko młodszej asystentki. Głównym jej zadaniem jest kserowanie dokumentów. Julia wykonuje też zadania typowe dla asystentki – zamawia jedzenie i umawia na spotkania swojego szefa, ktory jest fanatykiem rozrywki. Dziewczyna dowiadując się jak toksyczne jest środowisko w którym pracuje, postanawia coś zrobić.
Jaki jest jej plan? Zapraszamy do oglądania!

4. „Nigdy Rzadko Czasami Zawsze”

Nigdy Rzadko Czasami Zawsze najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Nigdy Rzadko Czasami Zawsze - Dobre Thrillery

Nastolatka z Pensylwanii zachodzi w niechcianą ciążę. Staje wówczas twarzą w twarz z surowym prawem stanowym, które zabrania dokonywania aborcji. Nie mówiąc rodzicom o swojej ciąży ani podróży bohaterka wraz ze swoją kuzynką, postanawia pojechać do Nowego Jorku. Dzięki śmiałej zaradności pieniądze na sfinansowanie procedury zostają zdobyte. Pozostaje jedynie znaleźć lekarza, który podejmie się wykonania zabiegu.

3. „Czas”

czas najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Czas - Bardzo Dobry Thriller Film

Film dokumentalny, nakręcony w Luizjanie, przedstawia historię rodziny Richów. Główna bohaterka jest aktywistką i właścicielką firmy, ma pięciu dorastających synów i jest szczęśliwą mężatką. Niestety, jej mąż trafia do więzienia na karę 60 lat pozbawienia wolności. Bohaterka próbując wydostać męża z więzienia stara się też udowodnić, że kara sięga nie tylko skazanych, ale także ich rodzin. Czy bohaterce uda się wydostać ukochanego męża z więzienia?

2. „Niewidzialny Człowiek”

niewidzialny człowiek najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Niewidzialny Człowiek - Najlepsze Thrillery 2020

Znakomity thriller, jak i horror. To niesamowita opowieść o kobiecie, która pada ofiarą niewidzialnej siły. Po popełnieniu przez jej męża samobójstwa, zaczynają dziać się przerażające rzeczy. Kobieta szuka pomocy, ale nikt jej nie wierzy, że jej martwy były ją prześladuje. Jak zakończy się ten koszmar?

1. „Da 5 Bloods”

Da 5 bloods najlepsze thrillery 2020 dobre thrillery bardzo dobry thriller film polecane thrillery
Da 5 Bloods - Najlepsze Thrillery 2020

Listę “Najlepsze Thrillery 2020” kończy film „Da 5 Bloods”, który jest zarówno rozrywką pełną akcji, jak i historią o patriotyzmie i niesprawiedliwości rasowej. Wciągający dramat wojenny o afrykańsko-amerykańskich weteranach, którzy po wojnie wracają do Wietnamu po złoto i szczątki dowódcy swojego oddziału. Nękani przez wewnętrzne demony, napotykają coraz to nowe przeszkody przez które nie mogą dokończyć misji… Czy weterani poradzą sobie z przeszłością i zabiorą to, po co przyjechali? 

Tak przedstawia się TOP 10 najlepszych thrillerów 2020 roku. Często recenzje filmów nie oddają ich niepowtarzalności, dlatego polecamy obejrzeć również ich zwiastuny! Źródła:

Polecane rozkminki

Zgłoś nadużycie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najlepsze włoskie komedie włoska komedia

Najlepsze włoskie komedie, które musisz obejrzeć!

jakie mogą być postanowienia noworoczne

Jakie mogą być postanowienia noworoczne i jak je wybrać?