Hiszpańskie seriale na Netflix przeżywają okres największych sukcesów i są kochane przez fanów na świecie. Oto 5 najlepsze serialie hiszpańskie na Netflixie
w

Lubię!Lubię! SuperSuper

Hiszpańskie seriale Netflix | TOP 5

Hiszpańskie seriale na Netflix przeżywają okres największych sukcesów i są kochane przez fanów na całym świecie. Jakie seriale hiszpańskie z Netflixa kojarzysz Ty? Jest ich całe mnóstwo, ale nie wszystkie są tak wciągające jak te, które przedstawiamy w tym artykule. Poznaj Top 5 hiszpańskie seriale. Zapraszamy na ranking na najlepsze hiszpańskie seriale na Netflixie. Będziesz tego załować ;)

Czy lubisz hiszpańskie seriale? Pytamy, ponieważ Netflix ma kilka, które mogą Cię zainteresować. Aktualnie przeżywają chwalebny moment na poziomie międzynarodowym. Charakteryzują się one między innymi wartką akcją, a co więcej, wciągającą fabułą. Na Netflix, niewątpliwie najpopularniejszym serwisie do oglądania seriali możemy znaleźć ogrom hiszpańskich perełek: zaczynając od komedii, przez thrillery, na dramatach kończąc. Hiszpański serial to nasz typ na jesiennie wieczory. Na Netflixie znajdziesz bardzo szeroki wachlarz gatunków. 

Jakie hiszpańskie seriale na Netflix warto obejrzeć?

Jeśli chcesz odkryć nowe seriale hiszpańskie lub przypomnieć sobie niektóre hiszpańskie klasyki, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy poniżej listę 5 najlepszych seriali na Netflixie, które odniosły ogromny sukces.

Najlepsze hiszpańskie seriale na Natflix:

1. La casa de papel (Dom z papieru) - hiszpańskie seriale Netflix

hiszpańskie seriale seriale hiszpańskie hiszpański serial netflix hiszpański serial
La casa de papel (Dom z papieru) - hiszpańskie seriale Netflix

Pierwszy na naszej liście jest Hiszpański „La casa de papel” – czyli tytułowy „Dom z papieru” – to klasyczny heist film, czyli rzecz traktująca o wielkim skoku (heist to po angielsku skok, włam), w którym do zgarnięcia są ogromne pieniądze. Nie mogliśmy go pominąć. Profesor, tajemnicza postać, całe życie planował rabunek na Mennicę i w tym celu zrekrutował zespół, który przygotował wszystko, aby wyjść z tego bez szwanku. Otrzymają miliardy euro bez kradzieży, produkując je. Po okresie badania każdej możliwości lub konsekwencji, miesięcy reintegracji i analizy, zespół przeprowadza napad z ponad sześćdziesięcioma zakładnikami.

Jest to emocjonujący thriller, który potrafi utrzymać w napięciu oraz wzbudzić w nas wątpliwości, kto jest tak naprawdę dobry, a kto zły. Dlatego też myślę, że wielu osobom może się spodobać.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
La casa de papel (Dom z papieru) - hiszpańskie seriale Netflix

2. Vis a vis (Uwięzione) - hiszpański serial Netflix

Vis a vis (Uwięzione) - hiszpański serial Netflix

Kolejny w rankingu jest hiszpański serial, który ma na celu przybliżenie więziennej fikcji. Ściśle mówiąc, cała seria koncentruje się na Macarenie, młodej kobiecie, która wchodzi do kobiecego więzienia, ponieważ została oskarżona o defraudację i oszustwa podatkowe.

Macarena jest młodą kobietą, która przez swojego szefa, popełnia kilka przestępstw związanych z manipulacją i sprzeniewierzeniem konta w firmie, w której pracuje. Została jednak przyłapana i oskarżona o cztery przestępstwa skarbowe, za co jest więziona w Cruz del Sur. Ponadto czeka ją emocjonalny szok, który pociąga za sobą wejście do więzienia i skomplikowane relacje między więźniami, wśród których jest Zulema, najbardziej niebezpieczna więźniarka.Co więcej, by tam przetrwać, będzie musiała odłożyć na bok swoje skrupuły, aby móc żyć z resztą więźniów. Ponieważ jest to niewątpliwie ciekawa pozycja, polecamy każdemu, kto tylko chce się czegoś dowiedzieć, o realiach życia w więzieniu a także ciekawie spędzić swój czas wolny.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Vis a vis (Uwięzione) - hiszpański serial Netflix

3. Élite (Szkoła dla elity) - hiszpański serial Netflix

Elite - hiszpański serial Netflix

Zacznijmy od szybkiego wprowadzenia do fabuły. Do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii – Las Encinas – trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. Konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto odpowiada za zabójstwo? Czy to jeden z nowych dzieciaków? A może rozwiązanie kryje się o wiele głębiej?

Hiszpański serial z kategorii rozrywkowego thrillera z szybką akcją i bardzo wciągającą fabułą.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Élite (Szkoła dla elity) - hiszpańskie seriale Netflix

4. Las chcas del cable (Telefonistki) - hiszpański serial Netflix

hiszpańskie seriale seriale hiszpańskie hiszpański serial netflix hiszpański serial

Madryt, rok 1928. Chcielibyście zobaczyć, jak wyglądało życie w Hiszpanii tamtych czasów? Jeżeli tak, polecamy naszą kolejną rankingową pozycję.

Krótko mówiąc, ten serial hiszpański opowiada historię czterech kobiet, których nie łączy nic poza tym, że rozpoczynają pracę w centrali telefonicznej w tym samym czasie. Z pewnością jest to dla nich szansa na inne życie. Ale czy lepsze?

Mogą one stać się bardziej niezależne i zacząć walczyć o własne prawa. Należy jednak wspmnieć, że niestety, równouprawnienie kobiet to dla wielu mężczyzn tamtych czasów wciąż temat tabu. A co więcej, pracująca kobieta – to wyraz ich życiowej nieudolności.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Las chcas del cable (Telefonistki) - hiszpański serial Netflix

5. Valeria - hiszpański serial Netflix

Nasza piąta propozycja i ostatnia, to jedna z wielkich premier Netflixa w 2020 roku, która opowiada nam historię Valerii, młodej kobiety, która chce być pisarką i znajduje pocieszenie u 3 swoich najlepszych przyjaciółek, aby przezwyciężyć problemy, jakie przedstawia życie codzienne. Serial stara się ukazać młodość, lata trzydzieste oraz problemy życia codziennego takie jak: rutynę, miłość, problemy w pracy. A tłumaczenia są bardzo dobrze dostosowane do żargonu jak i tempa akcji.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Valeria - hiszpańskie seriale Netflix

Na zakończenie wspomnę, że choć każdy ma inny gust, mamy nadzieję, że któraś z propozycji Wam się spodobała, dzięki czemu spędzicie miłe popołudnie lub wieczór przy dobrym filmie.

Optymalizacja SEO: Michalina Kossak

Zgłoś nadużycie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

el clasico real barcelona 2021 2022 barcel9na real

Co to jest El clasico?

Jak zrobić tiramisu klasyczne

Jak zrobić tiramisu w pucharkach?