Hiszpańskie seriale na Netflix przeżywają okres największych sukcesów i są kochane przez fanów na świecie. Oto 5 najlepsze serialie hiszpańskie na Netflixie
w

Lubię!Lubię! SuperSuper

Hiszpańskie seriale Netflix | TOP 5

Hiszpańskie seriale na Netflix przeżywają okres największych sukcesów i są kochane przez fanów na całym świecie. Jakie seriale hiszpańskie z Netflixa kojarzysz Ty? Jest ich całe mnóstwo, ale nie wszystkie są tak wciągające jak te, które przedstawiamy w tym artykule. Poznaj Top 5 hiszpańskie seriale. Zapraszamy na ranking na najlepsze hiszpańskie seriale na Netflixie. Będziesz tego załować ;)

Czy lubisz hiszpańskie seriale? Netflix ma kilka, które mogą Cię zainteresować. Aktualnie, przeżywają chwalebny moment na poziome międzynarodowym, jest oczywiste. Charakteryzują się one między innymi wartką akcją i wciągającą fabułą. Na Netflix, najpopularniejszym serwisie do oglądania seriali możemy znaleźć ogrom hiszpańskich perełek: od komedii, przez thrillery, aż po dramaty. Hiszpański serial to nasz typ na jesiennie wieczory. Na Netflixie znajdziesz bardzo szeroki wachlarz gatunków. 

Jakie hiszpańskie seriale na Netflix warto obejrzeć?

Jeśli chcesz odkryć nowe seriale hiszpańskie lub przypomnieć sobie niektóre hiszpańskie klasyki, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Oto 5 najlepszych seriali na Netflixie, które odniosły ogromny sukces.

Najlepsze hiszpańskie seriale na Natflix:

1. La casa de papel (Dom z papieru) - hiszpańskie seriale Netflix

hiszpańskie seriale seriale hiszpańskie hiszpański serial netflix hiszpański serial
La casa de papel (Dom z papieru) - hiszpańskie seriale Netflix

Hiszpański „La casa de papel” – czyli tytułowy „Dom z papieru” – to klasyczny heist film, czyli rzecz traktująca o wielkim skoku (heist to po angielsku skok, włam), w którym do zgarnięcia są ogromne pieniądze. Profesor, tajemnicza postać, całe życie planował rabunek na Mennicę i zrekrutował zespół, który przygotował wszystko, aby wyjść z tego bez szwanku. Otrzymają miliardy euro bez kradzieży, produkując je. Po okresie badania każdej możliwości lub konsekwencji, miesięcy reintegracji i analizy, zespół przeprowadza napad z ponad sześćdziesięcioma zakładnikami.

Jest to emocjonujący thriller, który potrafi utrzymać w napięciu oraz wzbudzić w nas wątpliwości, kto jest tak naprawdę dobry, a kto zły.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
La casa de papel (Dom z papieru) - hiszpańskie seriale Netflix

2. Vis a vis (Uwięzione) - hiszpański serial Netflix

Vis a vis (Uwięzione) - hiszpański serial Netflix

Hiszpański serial, który ma na celu przybliżenie więziennej fikcji. Seria koncentruje się na Macarenie, młodej kobiecie, która wchodzi do kobiecego więzienia po oskarżeniu o defraudację i oszustwa podatkowe.

Macarena jest młodą kobietą, która przez swojego szefa, popełnia kilka przestępstw związanych z manipulacją i sprzeniewierzeniem konta w firmie, w której pracuje. Została przyłapana i oskarżona o cztery przestępstwa skarbowe, za co jest więziona w Cruz del Sur.  Czeka ją emocjonalny szok, który pociąga za sobą wejście do więzienia i skomplikowane relacje między więźniami, wśród których jest Zulema, najbardziej niebezpieczna więźniarka. Aby tam przetrwać, będzie musiała odłożyć na bok swoje skrupuły, aby móc żyć z resztą więźniów.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Vis a vis (Uwięzione) - hiszpański serial Netflix

3. Élite (Szkoła dla elity) - hiszpański serial Netflix

Elite - hiszpański serial Netflix

Do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii – Las Encinas – trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. Konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto odpowiada za zabójstwo? Czy to jeden z nowych dzieciaków? A może rozwiązanie kryje się o wiele głębiej?

Hiszpański serial z kategorii rozrywkowego thrillera z szybką akcją i bardzo wciągającą fabułą.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Élite (Szkoła dla elity) - hiszpańskie seriale Netflix

4. Las chcas del cable (Telefonistki) - hiszpański serial Netflix

hiszpańskie seriale seriale hiszpańskie hiszpański serial netflix hiszpański serial

Madryt, rok 1928. Chcielibyście zobaczyć, jak wyglądało życie w Hiszpanii tamtych czasów?

Ten serial hiszpański opowiada historię czterech kobiet, których nie łączy nic poza tym, że rozpoczynają pracę w centrali telefonicznej w tym samym czasie. Jest to dla nich szansa na inne życie. Ale czy lepsze?

Mogą one stać się bardziej niezależne i zacząć walczyć o własne prawa. Niestety równouprawnienie kobiet, to dla wielu mężczyzn tamtych czasów wciąż temat tabu, a pracująca kobieta – to wyraz ich życiowej nieudolności.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Las chcas del cable (Telefonistki) - hiszpański serial Netflix

5. Valeria - hiszpański serial Netflix

Jest to jedna z wielkich premier Netflixa w 2020 roku, która opowiada nam historię Valerii, młodej kobiety, która chce być pisarką i znajduje pocieszenie u 3 swoich najlepszych przyjaciółek, aby przezwyciężyć problemy, jakie przedstawia życie codzienne. Serial stara się ukazać młodość, lata trzydzieste oraz problemy życia codziennego: rutynę, miłość, problemy w pracy. A tłumaczenia są bardzo dobrze dostosowane do żargonu i tempa akcji.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu na YouTube
Valeria - hiszpańskie seriale Netflix

Zgłoś nadużycie

el clasico real barcelona 2021 2022 barcel9na real

Co to jest El clasico?

Jak zrobić tiramisu klasyczne

Jak zrobić tiramisu w pucharkach?