Są takie przypadki, o których ciężko jest słyszeć, które wzbudzają w nas złość. Rodzina Watts - taka właśnie jest ich historia, przekonajcie się sami!
w

PrzykroPrzykro WrrWrr SuperSuper

Rodzina Watts – morderstwo

Każde zabójstwo jest czymś niewyobrażalnym, o czym ciężko jest słyszeć, a co dopiero pojąć. Jednak morderstwo w rodzinie popełnione przez osobę, której zadaniem powinna być jej ochrona oraz zapewnienie wszystkiego co najlepsze jest nie do zaakceptowania. Niestety rodzina Watts ma na swoim koncie taką historię.

Każde zabójstwo stanowi akt popełniony przeciw swojemu człowieczeństwu. Każde z nich jest niesamowicie tragiczne i wymagające odpowiedniej, sprawiedliwej kary. Są jednak takie przypadki, o których ciężko jest słyszeć i powstrzymać się od łez i złości. Rodzina Watts  taka właśnie jest ich historia. W dzisiejszej sprawie kryminalnej „Momentów grozy” dowiemy się o wstrząsającym zabójstwie kobiety w ciąży oraz jej dwóch córek, których ojciec okazał się być potworem. 

Żona i córki Chrisa znikają

Około drugiej nad ranem trzynastego sierpnia 2018 roku, przyjaciółka Shannan Watt, Nicole Atkinson, dotarła do swojego domu we Frederick, Colorado po wspólnym wyjeździe biznesowym. Kilka godzin potem Nicole próbowała dodzwonić się do Shannan, niestety bez rezultatu. Kiedy Shannan nie stawiła się na swoją wizytę u ginekologa, Nickole bardzo się zmartwiła. Zadzwoniła więc do męża Shannan, Chrisa. Następnie zadzwoniła też na policję.

Tego samego popołudnia policja rozpoczęła dochodzenie w domu Wattsów. Mimo że nie znaleźli żadnych znaków przestępstwa, odnaleźli samochód należący do Shannan i jej wszystkie rzeczy osobiste. Następnego dnia Shannan i dziewczynki zostały oficjalnie uznane jako zaginione, a CBI (Biuro Śledcze stanu Colorado) wysłał alert informujący o zaginięciu zagrożonych osób.

rodzina Watts
Rodzina Watts - żona i córki znikają

Dochodzenie

Przez następne kilka dni historia Chrisa diametralnie się zmieniała. Początkowo powiedział policji, że nie ma pojęcia, gdzie podziewa się jego rodzina. Występował też publicznie, prosząc ludzi o pomoc w znalezieniu jego rodziny.

W tym samym czasie detektywi z lokalnej stacji policji CBI i FBI przeglądali spisy z rozmów telefonicznych Chrisa. Ujawniły one, że miał romans ze swoją współpracownicą z firmy Anadarko Petroleu. Piętnastego sierpnia (dwa dni po zaginięciu jego żony i córek) Chris oblał test poligraficzy – i wraz z tym momentem cała historia Chrisa wywróciła się do góry nogami. 

Tego popołudnia Chris przysiągł wyznać policji prawdę, pod warunkiem że najpierw będzie mógł porozmawiać ze swoim ojcem. Detektywi zaryzykowali i pozwolili na takie spotkanie, które okazało się owocne: Chris przyznał się ojcu do zabójstwa swojej rodziny. Wkrótce policjanci znaleźli ciała Shannan, Belli i Celeste dokładnie tam, gdzie ukrył je Chris: w miejscu jego pracy, Anadarko Patroleum – ciało Shannan zakopane w płytkim grobie, a ciała dziewczynek w zbiornikach na olej. 

Dwudziestego pierwszego sierpnia 2018 roku, Chris został oskarżony o zabójstwo swojej rodziny.

rodzina Watts
Rodzina Watts - dochodzenie

Co tak naprawdę się stało?

Początkowo Chris wyznał, że udusił Shannan w przypływie złości po tym, jak ujrzał ją duszącą ich córki, Bellę i Celeste. Kobieta była zła, ponieważ próbował porozmawiać z nią o separacji i rozwodzie, na co ona, w akcie zemsty, miałaby odpowiedzieć, zabijając ich córki. Po zamordowaniu żony przewiózł trzy ciała do zakładu oleju i je zakopał.

W listopadzie historia mężczyzny znowu się zmieniła. Tym razem, przyznał się do wszystkich dziewięciu zarzutów przeciwko niemu: pięć zarzutów zabójstwa pierwszego stopnia (w tym dwa dodatkowe zarzuty za jego córki, ponieważ obie miały mniej niż dwanaście lat), jeden zarzut bezprawnego przerwania ciąży i trzy zarzuty zbezczeszczenia ludzkich zwłok. Łącznie został skazany na pięć wyroków dożywotniego pozbawienia wolności za morderstwa i dodatkowe osiemdziesiąt cztery lata za inne przestępstwa.

Watts najpierw udusił swoją trzyletnią córkę, Celeste, poprzez owinięcie jej głowy dziecięcym kocykiem. Przerażona Bella mogła tylko obserwować śmierć swojej młodszej siostry. Ostatnimi słowami czteroletniej Belli było tylko: „Tatusiu, nie!”

Źródła:
www.goodhousekeeping.com

Rozkminiła: Aleksandra Niedźwiedzka
Redakcja:
Patrycja Makuch i Michalina Kossak
Grafika: Hubert Kalinowski
Optymalizacja SEO: Michalina Kossak

Zgłoś nadużycie

Czy zespół Lady Pank jest uznany? Historia lady pank na to wskazuje. Lider zespołu Lady Pank i historia lady pank idą w parze. Przebój Lady Pank to sztos.toria lady pank na to wskazuje. Lider zespołu Lady Pank i historia lady pank idą w parze. Przebój Lady Pank to sztos.

Zespół Lady Pank. Historia najważniejszej Polskiej kapeli

Znudziło ci się picie kawy codziennie? Chcesz ją ograniczyć lub zastanawiasz się czy picie kawy jest zdrowe? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi!

Co rano zamiast kawy?