Zarobki w Apple Microsoft Amazon Facebook Google Twitter Instagram Ile się zarabia w Jakie są zarobki w
w

Ile zarabia się w Apple, Google, Amazon czy Facebooku?

Planujesz w przyszłości pracę u jednego z gigantów technologicznych? Na pewno chciałbyś wiedzieć ile zarabia pracownik w Apple, Facebook, Google czy Twitterze – oto ile zarabiają kreatywni pracownicy największych gigantów światowych.

Ile zarabia osoba pracująca dla technologicznych gigantów, takich jak Amazon, Apple, Twitter czy Facebook? Business Insider przeanalizował kwartalne dane ujawnione przez Amerykańskie Biuro Certyfikacji Pracy Zagranicznej. Dane wykazały, że płace są bardzo zróżnicowane. Przykładowo Apple zapłaci 300 tys. dolarów dyrektorowi kreatywnemu, a Amazon 95 tys. dolarów ekspertowi ds. marketingu. Gigantom z wielkiej piątki udało się zmienić styl życia i nawyki konsumpcyjne większości społeczeństwa na całym świecie, zarabiając na tym setki miliardów dolarów.

Ile zarabia się w Apple, Amazon czy Google?

Zarobki w Apple Airbnb Amazon Facebook Google Twitter Instagram Ile się zarabia w Jakie są zarobki w

Airbnb zarobki

Ile zarabia
Ile zarabia pracownik w airbnb

Airbnb, na przykład, pomimo niepowodzeń, jakie poniosło w czasie Covid 19, płaci 150 tys dolarów rocznie swojemu menedżerowi ds. marketingu wzrostu i technologii, 215 tys dolarów dyrektorowi ds. rozwoju i ruchu, a nawet 280 i 250 tys dolarów dyrektorowi ds. marketingu oraz liderowi ds. marketingu światowych przeglądarek.

Amazon zarobki

amazon zarobki
Amazon zarobki - ile zarabia się w Google

Informacje dotyczące Amazon są równie interesujące. Jeff Bezos zapłaci 185 tysięcy dolarów starszemu kierownikowi ds. marketingu i operacji w terenie. Następnie 143 tys dolarów jest przeznaczonych dla menedżera zarządzającego reklamami, 141 tys dolarów dla przedstawiciela handlowego reklam, i nawet do 95 tys dolarów dla specjalisty ds. marketingu.

Google zarobki

google zarobki praca w google zarobki ile zarabia pracownik google
Google zarobki - ile zarabia się w Google

Najwyższe wynagrodzenie wypłacane przez Google jest za marketing produktu, 315 tys. dolarów rocznie, podczas gdy dyrektor kreatywny dostaje 290 tys. dolarów. Najniższe wynagrodzenie zarezerwowane jest dla Associate product marketing manager, tj. około 101 tys. dolarów rocznie.

Facebook zarobki

facebook zarobki
Facebook zarobki - ile zarabia się w Facebooku

Facebook też nie żartuje i przyznaje $330,000 dyrektorowi południowoamerykańskiej agencji. Kierownik ds. marketingu zarabia 123 tysiące dolarów, kierownik ds. planowania komunikacji około 138 tysięcy, a kierownik ds. badań marketingowych do 250 tysięcy dolarów.

Apple zarobki

apple zarobki
Apple zarobki - ile zarabia się w Apple

Zawrotne wynagrodzenia przyznaje firma Apple, która zapłaciła 300 tys. dolarów dyrektorowi kreatywnemu, 290 tys. dolarów dyrektorowi ds. projektów i 240 tys. dolarów kierownikowi ds. marketingu. Osoby na stanowisku młodszego dyrektora artystycznego, czyli współpracownika dyrektora kreatywnego, otrzymują od 92 tys. do 152,8 tys. dolarów, a menedżer ds. treści marki 175 tys. dolarów.

Twitter zarobki

twitter zarobki
Twitter zarobki - ile zarabia się w Twitterze

Twitter, natomiast, płaci do 347 tysięcy dolarów starszemu dyrektorowi globalnego wzrostu i marketingu produktów oraz 94.806 dolarów kierownikowi konta klienta.

Dane ile zarabia się w poszczególnych firmach pochodzą z 2020 roku. 

Polecane rozkminki

 • Jak być asertywnym i na czym polega postawa asertywna? Jak rozwijać asertywność, aby zbudować zdrowe relacje i zyskać pewność siebie.

  Jak być asertywnym. Czy każdy egoizm w naszym życiu jest zły?

  W życiu każdego z nas pojawiają się chwile, gdy stajemy przed wyborem: czy zgodzić się na coś, co nie odpowiada naszym przekonaniom i potrzebom, czy też stanąć w obronie naszych praw i wartości. Asertywność to nie tylko technika komunikacji, to także wyrażanie naszej godności i szacunku wobec samych siebie. Przeczytaj nasz poradnik dotyczący asertywności i dbania o swoje potrzeby i swobodnego wyrażania siebie.

 • najpopularniejsze rasy królików

  Jakie są najpopularniejsze rasy królików?

  Króliki, te urocze, puszyste stworzenia, które zdobyły serca wielu miłośników zwierząt na całym świecie. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile różnych ras królików istnieje? W tym artykule zagłębimy się w fascynujący świat różnorodności ras królików. Dowiesz się, dlaczego powstało tak wiele odmian tych zwierząt, jakie cechy wyróżniają poszczególne rasy królików i jak wybrać idealnego króliczego towarzysza dla siebie. Od królików miniaturowych, przez olbrzymy, aż po te o niezwykłym umaszczeniu – każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś ciekaw, jakie tajemnice kryją się za miękkim futerkiem twojego pupila, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

 • Rysunek fotografa podróżniczego stojącego na klifie, fotografującego hipnotyzujący zachód słońca nad oceanem. Żywe odcienie zachodu słońca kontrastują z subtelnie umieszczoną nazwą "Jak robicdobre zdjęcie w podróży" do artykułu o tematyce "poradnik fotograficzny"

  Uwiecznić chwile w podróży – porady fotograficzne

  Każda podróż jest niezwykła i otwiera nowe perspektywy. Pamiętamy je bardzo długo, lecz z czasem wspomnienia się zacierają i ciężko je odtworzyć. Mając zdjęcia z takiej wyprawy, możemy szybko je na nowo przywołać. Każde zdjęcie jest ważne, ale najcenniejsze te, które dokładnie ujmują najwspanialsze chwile w podróży. W tym celu warto poznać najważniejsze porady fotograficzne, by nasze zdjęcia były jak najlepsze!

Zgłoś nadużycie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

zapamiętywanie problemy z pamięcią problemy z pamięcią krótkotrwałą

Problemy z pamięcią? Przeczytaj, jak ćwiczyć pamięć!

jakie mogą być postanowienia noworoczne

Jakie mogą być postanowienia noworoczne i jak je wybrać?