Elon Musk ogłosił w mediach imię swojego siódmeka potomstwa. Nie brakuje zaskoczenia i dezorientacji. Co dokładnie znaczy imię X Æ A-12?
w

Lubię!Lubię! WrrWrr

Elon Musk dał dziecku na imię X Æ A-12? Co to oznacza?

Internet zawrzał, gdy Elon Musk, współzałożyciel Tesla Motors ogłosił w 2020 roku narodziny kolejnego syna. Zaskoczeniem nie były narodziny dziecka, lecz jego imię. Razem ze swoją ówczesną partnerką Grimes (kanadyjska piosenkarka) ogłosił poprzez Twitter, że dali swojemu synowi na imię X Æ A-12 Musk.

Ogłoszenie Elona Muska wywołało szaleństwo w mediach. Wśród osób, które były pod wrażeniem oryginalności rodziców, znacznie więcej osób nie ukrywało zaskoczenia i dezorientacji. Grimes ujawniła co znaczą kryptyczne symbole składające się na imię ich syna. ”X” oznaczać ma “nieznaną zmienną”; “Æ” oznacza miłość lub sztuczną inteligencję; “A-12” nawiązywać ma do samolotu Lockheed A-12 „Archangel”. Para wiele razy mówiła, że ceni go za to, że jest “świetny w bitwie, ale bez przemocy”. Co oczywiście nie wyjaśnia dlaczego dało się tak na imię dziecku. Ale gdy super-bogate internetowe pary dają swoim dzieciom na imię X Æ A-12, czy Apple i Moses tak jak Gwyneth Paltrow, publiczność na pewno zapewnia rozgłos. Pytanie: czy warto?

Jaka jest wymowa imienia X Æ A-12?

Sam Elon Musk potwierdza, że imię jego syna wymawia się /iks asz ej-tłelf/. Właściciel SpaceX od dawien dawna pławi się w blasku mediów. Wydawać się może, że jego popularność zbudowana została w dużej mierze właśnie przez prasę, która wyśmiewała jego wizje przyszłości. Mimo, że Elon Musk kreuje się na bilionera innowatora, sam jest jedynie twarzą firm takich jak Tesla czy SpaceX. To dzięki funduszom publicznym i ciężkiej pracy swoich podwładnych osiągnął rozgłos, a co za tym idzie sukces i rozpoznawalność.

Elon Musk i ciemna strona jego rodziny?

X Æ A-12 jest pierwszym dzieckiem Grimes, ale siódmym dzieckiem Elona Muska. Tak jak osoby w wyższych warstwach społecznych miliarder ma kontrowersyjne poglądy dotyczące populacji i rodzicielstwa. Kilka lat wstecz Musk otwarcie przyznał, że “inteligentni” ludzie powinni mieć więcej dzieci. Dodał, że wykształcone, żyjące w dostatku i nie identyfikujące się z żadną religią osoby nie mają dzieci lub mają ich za mało.

Elon Musk Tesla X Æ A-12?

Ewidentnie Elon Musk, którego ojciec zgromadził bogactwo w RPA, współzałożył kopalnie szmaragdową i głosił swoje obawy przed tym, iż inteligentni ludzie dalej są liczebnie przewyższani przez ludzi “gorszych”, popiera poglądy ojca.

Inni liderzy nowoczesnych technologii, wyrażają podobne eugeniczne poglądy. William Shockley, jeden z ojców założycieli Doliny Krzemowej, jest rasistą. Peter Thiel, były partner biznesowy, wierzył, że wstrzyknięcie sobie krwi osoby młodszej przedłuży jego życie. Jeffrey Epstein, bogacz powiązany z największymi elitami, chciał szeroko rozpowszechnić swoje DNA zapładniając dużo ilość kobiet na swojej posiadłości w Nowym Meksyku.

Elon Musk Tesla X Æ A-12?

X Æ A-12 Musk to fanaberia czy coś więcej?

Podczas gdy Elon Musk skupił na sobie uwagę wyborem imienia X Æ A-12 dla swojego dziecka, społeczeństwo zapomina o poważnym problemie wyrażanych przez niego poglądów quasi-eugenicznych. Pomimo tego, że członkowie elit pragną ”wyhodować” rasę ludzi “wyższych”, chcą też upewnić się, że klasa robotnicza rozmnażać będzie się na tyle by zasilić biznesy miliarderów z Doliny Krzemowej. Ktoś mógłby pomyśleć: po co? Potrzebują taniej siły roboczej by dalej móc gromadzić swoje bogactwo. To obrzydliwe, antydemokratyczne i antyhumanistyczne poglądy, których nie umniejsza nawet padawanie swoim dzieciom imion takich jak X Æ A-12.

Rozkminiła: Gabriela Skardzińska
Redakcja: Dominik Grott

Grafika: Hubert Kalinowski

Zgłoś nadużycie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Osoby znane jak np. Grimes, była partnerka Elona Muska, dostała niesamowitą liczbę pieniędzy za swoje NFT. Dobrze wszystkim znany Nyan Cat został sprzedany jako waluta NFT. Każdy z nas conajmniej kilka razy usłyszał skrót NFT. Co to jest? Do czego służy? Czy można zarobić NFT? niewymienialny token

NFT. Czym jest niewymienialny token?

Wenecja. Co warto zobaczyć? Mamy dla Ciebie optymalny i wygodny przewodnik po Wenecji, w którym krok po kroku poznasz wszystkie najważniejsze miejsca. co zobaczyć w wenecji. wenecja co zobaczyć. wenecja zwiedzanie. wenecja co warto zobaczyć

Wenecja jest niepowtarzalna. Co warto zobaczyć w Wenecji?