Jeśli jesteś fanem LEGO, Super Mario oferujemy Ci szeroki wachlarz możliwości i gier. Biegnij do sklepu zanim skończy się promocja.
w

Klocki LEGO Mario – Ukłon w stronę miłośników kultowej gry

Spośród nowych serii klocków LEGO ostatnich lat jedną z budzących największe emocje jest mająca swoją premierę w 2020 roku kolekcja Super Mario, oparta o produkowane przez Nintendo gry o tym samym tytule. W przeciwieństwie do innych serii licencjonowanych LEGO Super Mario łączy klasyczne, wieloletnie rozwiązania oraz pomysłową elektronikę, tworząc efekt dotychczas niespotykany w tej marce zabawek.

Figurka Mario - dlaczego jest wyjątkowa?

Figurka LEGO Mario jest wyjątkowa ze względu na swoją interaktywność i możliwość reagowania na ruchy oraz dźwięki wzbudzane podczas zabawy. Zabawka wyposażona jest w czujniki, które pozwalają jej na interakcję z zestawami LEGO. Dzieci mogą przemierzać trasy zbudowane z klocków, zbierać monety, unikać przeszkód i pokonywać przeciwników, a mini-figurka Mario reaguje na kody kreskowe, zeskanowane ze specjalnych klocków, wyświetlając odpowiednią reakcję oraz prezentując pasujący dźwięk. 

Jednocześnie, figurka Mario jest wyjątkowa ze względu na swoją szczegółowość i odwzorowanie postaci z kultowej gry. Nie będąc tradycyjną minifigurką LEGO, posiada wszelkie charakterystyczne cechy postaci z gry, takie jak czerwona czapka, niebieskie spodnie i białe rękawiczki, które wzbudzają u fanów nostalgiczne wspomnienia.

Bogactwo zestawów

Niezwykła różnorodność oferty, mnogość zestawów i nawiązać do klasycznych gier powodują, że sięgnąć po klocki LEGO Super Mario chcą zarówno dorośli, jak i dzieci, zainteresowani różnymi etapami i motywami z historii o Mario. Zestaw Adventures with Mario Starter Course, zawierający podstawowe elementy zabawy i będący idealnym sposobem na rozpoczęcie przygody z klockowym Mario, w nostalgiczny sposób nawiązuje do najstarszych gier z postacią, znanych jeszcze z czasów pierwszej gry wydanej na Nintendo Entertainment System, z kolei zestawy takie jak Peach’s Castle Expansion Set czy Ice Mario Suit and Frozen World Expansion Set stanowią odniesienie do późniejszych, kreatywnych wizualnie i zaawansowanych graficznie trójwymiarowych platformówek w serii. 

dzieci bawią się klockami lego super mario

Możliwości zabawy

Produktami z serii LEGO Mario można cieszyć się w dwojaki sposób – zarówno klasycznie, poprzez budowę zestawu, jego przebudowywanie i tworzenie scenariuszy zabaw we własnej wyobraźni, jak i korzystając z modułu elektronicznego, który, przy rosnącej kolekcji, będzie oferował coraz więcej możliwości interakcji, różnorodnych animacji i dźwięków oraz, po pobraniu dedykowanej aplikacji, możliwości zapisywania ilości zdobytych punktów na zbudowanym z prawdziwych klocków torze.

Zgłoś nadużycie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

amerykańskie piwa - ranking

Amerykańskie piwa – rozkminkowy ranking!

Święta w Norwegii mają swoje własne i niepowtarzalne tradycje. Są podobieństwa do Polski? Sprawdź jak obchodzi się Boże Narodzenie w Norwegii.

Święta Bożego Narodzenia w Norwegii