Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to para idealna. Od lat są wspaniałym zespołem. Ich początki były skromne, ale teraz są na szczycie.
w

SuperSuper Lubię!Lubię! WowWow

Być jak Anna Lewandowska. Nie tylko żona piłkarza!

Żony piłkarzy kojarzą nam się zazwyczaj z pewnymi stereotypami. Anna Lewandowska łamie jednak te stereotypy. Robert Lewandowski ma kobietę, która jest niezależna finansowo, inteligentna i wie, jak prowadzić biznes. Chcesz wiedzieć, dlaczego Anna jest jedną z najbogatszych kobiet w Polsce? Tylko w „rozkminkach” znajdziesz odpowiedź.

Anna Lewandowska prowadzi sześć firm i zatrudnia łącznie ponad 100 osób, jest też odnoszącą spore sukcesy influencerką, z 2,4 mln followersów na Instagramie. Mimo to nadal jest niedoceniana w Polsce. Czy słusznie czy może przez zazdrość, a może wręcz przez ludzką zawiść?
Jednym z głównych powodów dlaczego Anna Lewandowska i jej mąż Robert osiągają takie sukcesy jest to, że dużo ze sobą rozmawiają i są szczęśliwi. Po prostu mają dobrą energię. Czy Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są idealną parą? W Polsce trudno o szczere uznanie szerokiej publiczoności, zwłaszcza gdy odnosi się prawdziwe sukcesy i zarabia dziesiątki milionów Euro rocznie. Możemy postawić odważną tezę, że Lewandowscy nie osiągnęliby większych sukcesów gdyby urodzili się w innym kraju, ale na pewno zyskaliby większe uznanie.

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

W Ameryce, gdy odnosisz sukcesy Twój sąsiad nie zazdrości i nie podejrzewa Ciebie o nielegalne źródła dochodu, tak jak ma to często miejsce w Polsce, tylko szczerze Tobie gratuluje, życzy jak najlepiej i zastanawia się co może w swoim życiu zmienić, żeby osiągnąć taki sam sukces jak Ty. Czas najwyższy na zmianę mentalności w Polsce, w kraju ludzi o niebywałych talentach i z niesamowitą skłonnością do ponadludzkiej pracowitości. Gdybyśmy więcej ze sobą współpracowali i szczerze oraz życzliwiej ze sobą rozmawiali to Polska byłaby w zupełnie innym miejscu.

Możemy się zastanawiać dlaczego Robert nie zdobył jeszcze „złotej piłki” dla najlepszego piłkarza świata, a Anna nie otrzymała należnego jej publicznego uznania! Moglibyśmy rozmawiać i rozwodzić się godzinami, jątrzyć i zazdrościć, ale lepiej ten czas wykorzystać do tego by zainspirować się sukcesami Anny Lewandowskiej i przełożyć na własny sukces. 

Piłka nożna, jak wiemy, jest napędzana przez wpływy i siłę ekonomiczną. Ponadto piłka nożna jest sportem drużynowym, więc nie na wszystko zawodnik ma wpływ. O Robercie i jego sukcesach pisały już wszystkie media w Polsce. Z tego powodu w tym artykule skupimy się na Annie. Jest ona prawdopodobnie jedną z najmniej docenianych kobiet, oczywiście z tych osiągających sukcesy. Wiele ludzi myśli, że Anna Lewandowska osiąga takie sukcesy dzięki swojemu mężowi, ale nic bardziej mylnego. Jeżeli Ty również tak myślisz to po przeczytaniu tego artykułu zmienisz zdanie.

anna lewandowska w ciąży obóz anny lewandowskiej cena lewandowscy na wakacjach robert lewandowski i anna lewandowska Lewandowskich Lewandowską Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska & Robert Lewandowski - idealna para

Anna Lewandowska nie jest dzieckiem bogatych rodziców, nie miała do CV wpisanego zawodu córka, ani też nie ożeniła się z bogatym mężem, który sponsorował jej fanaberię i dzięki temu osiągnęła sukcesy. Do wszystkiego dochodziła ciężką praca i wyrzeczeniami.

Dzieciństwo Anny Lewandowskiej nie było usłane różami. Jej ojciec opuścił dom, gdy była bardzo młoda. Jej matka musiała samotnie wychowywać dwoje dzieci. Było to w czasie, kiedy rodziny raczej nie mogły liczyć za wsparcie ze strony Państwa. Ten niełatwy okres w życiu Anny Lewandowskiej zapewne nauczył ją doceniać wartość pieniądza i szacunku do rodziny i pracy.

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam, do takiego stopnia, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Musiał nam pomagać Caritas.
John Doe
Anna Lewandowska

Innym przykładem wrodzonej pokory Anny Lewandowskiej był sposób, w jaki zarządzała swoimi pierwszymi zarobionymi pieniędzmi. W wieku 15 lat wyjechała w roli asystentki na obóz karate ze swoim ówczesnym trenerem, za co otrzymała stypendium sportowe w wysokości 400 zł. Z tego stypendium 300 zł oddała mamie, a sama dla siebie zatrzymała jedynie 100 zł.

Anna Lewandowska i jej pasja do karate

Anna Lewandowska odkryła swoją pasję do karate w wieku 11 lat (zmotywowana przez wujka i kuzynkę, którzy zdobyli wiele medali w tej dyscyplinie olimpijskiej). Już w wieku 13 lat wstąpiła do Karate Klubu Pruszków.

Najważniejsze sukcesy Lewandowskiej to:

 • 2. miejsce na Mistrzostwach Polski w kumite indywidualnym w kategorii juniorów (2005).
 • brązowy medal Mistrzostw Europy w kategorii kadetek (2006).
 • brązowy medal drużynowy na Mistrzostwach Świata (2008).
 • Złoty medal na Mistrzostwach Europy Seniorów (2009).
 • Brązowy medal Mistrzostw Europy (2011).
 • 2. miejsce na Mistrzostwach Świata w kata drużynowym (2012).
 • Pięć medali Mistrzostw Polski (2012).
 • Złoto w konkurencji mieszanej i srebro w indywidualnej na Mistrzostwach Europy (2013).
anna lewandowska w ciąży obóz anny lewandowskiej cena lewandowscy na wakacjach robert lewandowski i anna lewandowska Lewandowskich Lewandowską Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska & Robert Lewandowski - To miłośnicy sportu

W 2014 roku Anna Lewandowska postanowiła zakończyć swoją karierę, podczas której zdobyła łącznie 38 medali. Osoby, które dobrze znają Annę, wiedzą, że sport pomógł jej w życiu prywatnym i w świecie biznesu.

Anna Lewandowska i jej projekty sportowe oraz żywieniowe?

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna, jeśli chodzi o dbanie o zdrowie i wellness. Ma też osobistą misję: kreować dobre nawyki wśród Polek i Polaków. Wydała kilka książek, ebooków i kalendarzy o tej tematyce. Zajmuje się również sprzedażą odzieży oraz organizacją szkoleń w Polsce i za granicą. Oto niektóre z biznesów Anny Lewandowskiej:

Healthy Plan by Ann

To blog z poradami żywieniowymi i sportowymi od Anny Lewandowskiej i jej zespołu, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb.

Zdrowie musi być najważniejsze i należy o nie dbać. Zdrowy styl życia jest jedynym sposobem, aby to osiągnąć. Dla Lewandowskiej istnieją III Podstawowe Filary Zdrowia, których przestrzeganie pozwoli nam zachować dobrą kondycję.
Oczywiście, każdy człowiek jest inny, czy to pod względem wieku, figury, wagi, nawyków, pracy, temperamentu czy genów. A te zasady to wytyczne, które można modyfikować w zależności od tego, jak reaguje Twój organizm.
Większość ludzi nie słucha informacji, które wysyła im ciało, dlatego Anna stara się podążać za tym procesem i pomagać w osiąganiu zamierzonych celów. Najlepszym przykładem jest jej mąż Robert Lewandowski, któremu Anna Lewandowska nieustannie pomaga zachować formę i wchodzić na jeszcze większe szczyty, mimo już powoli zaawansowanego jak na piłkarza w tym wieku.

Po Robercie tego kompletnie nie widać. Co ciekawe, omijają go też poważniejsze kontuzje. Czy to zasługa jego żony? W każdym razie Robert słucha rad swojej żony i nadal jest w szczytowej formie.

      *FILAR I: Zdrowa dieta
      *FILAR II: Aktywność fizyczna
      *FILAR III: Równowaga psychofizyczna i motywacja

Healthy Plan by Ann

anna lewandowska w ciąży obóz anny lewandowskiej cena lewandowscy na wakacjach robert lewandowski i anna lewandowska Lewandowskich Lewandowską Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska & Robert Lewandowski - To miłośnicy sportu

Foods by Ann

Marka Foods by Ann powstała w 2016 roku, a pomysł na nią zrodził się we własnej kuchni Lewandowskich. Pozwala na zakup gotowej pożywnej, naturalnej żywności i suplementów bez sztucznych dodatków. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie były testowane na zwierzętach, także stanowią zdrową alternatywę dla dostępnej na rynku żywności. Firma Lewandowskiej nieustannie promuje zdrowy styl życia i prawidłowe nawyki żywieniowe pozwalające zachować formę.

Foods by Ann

"Foods by Ann to moja marka spożywcza, która dba o Ciebie i o Twoje zdrowie"
Anna Lewandowska
anna lewandowska w ciąży obóz anny lewandowskiej cena lewandowscy na wakacjach robert lewandowski i anna lewandowska Lewandowskich Lewandowską Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska & Robert Lewandowski - To miłośnicy sportu

Diet & Training by Anna

To z kolei aplikacja, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie zmiany stylu życia. W tej chwili na rynku nie ma podobnej aplikacji, która by tak kompleksowo doradzała w zakresie zdrowego stylu życia. Dzięki tej aplikacji w swoim telefonie kontrolujesz osobisty styl życia. Wszystko w prosty i intuicyjny sposób. Aplikacja pozwala bez większego wysiłku kontrolować dietę, trening i wewnętrzną równowagę. A ponadto pomaga w doborze odpowiedniej diety i oferuje Ci ponad 50 planów treningowych. Zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy już regularnie trenują, także dla kobiet, które właśnie zostały matkami. Na pewno znajdziesz odpowiedni plan również dla siebie. W ramach aplikacji otrzymujesz regularnie porady i wskazówki od Anny Lewandowskiej i jej ekspertów.

Tu możesz pobrać aplikację i zrealizować wszystkie swoje postanowienia noworoczne: Diet&Training by Anna

Phlov by Anna Lewandowska

Phlov by Anna Lewandowska to młoda marka, która powstała prawie 3 lata temu, bo dopiero w 2019 roku. Oferuje szeroką gamę produktów o naturalnych i wegańskich recepturach. Znajdziemy tu również wszelkiego rodzaju kosmetyki, stworzone w oparciu o innowacyjne składniki, miłość do natury oraz radość z dbania o zdrowie i wygląd. Oczywiście, produkty te szanują również zwierzęta, ponieważ nie były na nich testowane w laboratoriach. Marka dostosowuje się do światowych trendów, a w jej ofercie znajdują się kosmetyki przeznaczone przede wszystkim do pielęgnacji twarzy i ciała.

Phlov by Anna Lewandowska

anna lewandowska w ciąży obóz anny lewandowskiej cena lewandowscy na wakacjach robert lewandowski i anna lewandowska Lewandowskich Lewandowską Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska & Robert Lewandowski - To miłośnicy sportu

SuperMenu by Anna Lewandowska

Jest to catering dietetyczny, który ze wszystkich swoich diet wyeliminował szereg produktów, które nie są „dobre” dla naszego organizmu: biały cukier, pszenicę i surowe mleko. Opiera się na gamie organicznych ziół i warzyw uprawianych we własnych szklarniach Lewandowskich. Oferta składa się z 14 różnych diet, które docierają już do ponad 2 tys. miejscowości w całym kraju. SuperMenu zdobyło tytuł Zdrowej Marki Roku 2020.

SuperMenu by Anna Lewandowska

anna lewandowska w ciąży obóz anny lewandowskiej cena lewandowscy na wakacjach robert lewandowski i anna lewandowska Lewandowskich Lewandowską Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska & Robert Lewandowski - To miłośnicy sportu

Anna Lewandowska jest również ambasadorką wielu marek

Oprócz aktywności na swoim kanale YouTube, Lewandowska znalazła czas na bycie twarzą kilku marek, m.in:

 • Biżuteria Apart
 • Woda mineralna Kinga Pienińska
 • Telefony komórkowe Huawei
 • Współpraca z Polomarketem
 • Współpraca z Sephora

Anna i Robert Lewandowscy nie myślą tylko o własnych korzyściach

Od kilku lat aktywnie angażują się w działalność charytatywną. Para brała udział m.in. w akcjach charytatywnych, takich jak „Szlachetna Paczka”. Pomogli również wielu dzieciom z poważnymi chorobami. W 2016 roku Anna Lewandowska przekazała cały dochód ze swojego treningu z pół tysiącem osób na rzecz Domu dla Samotnych Kobiet i Matek z Dziećmi w Gdańsku – Wrzeszczu.

21 marca 2020 r. Lewandowscy przekazali 1 mln euro na walkę z koronawirusem. Anna Lewandowska przekazała również 5 tys. posiłków dla dyżurujących pracowników Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Właśnie dlatego, że Anna Lewandowska spotyka się z dużą dawką krytyki, zawiści i zazdrości i mało kto ją chwali oraz podkreśla jej sukcesy postanowiliśmy napisac ten artykuł. Zdajemy sobie sprawę, że chwilami ten artykuł może się wydawać artykułem sponsorowanym, ale z całym szacunkiem, Anna Lewandowska raczej nie potrzebuje reklamy Jej produkty się świetnie sprzedają. Życzylibyśmy sobie jedynie, żeby dla większej liczby kobiet stała się wzorem do naśladowania, a nie tylko obiektem ataku i celem dla własnych frustracji. Anna Lewandowska to kobieta z zasadami, elegancka, bliska swojej rodzinie i przyjaciołom, dobra kobieta i matka dwójki dzieci. Kto wie czy Robert osiągnąłby taki sukces bez Anny Lewandowskiej. My uważamy, że absolutnie nie. Anna Lewandowska jest przykładem dla reszty kobiet, pokazując, że mogłaby zostać w domu, leżeć i pachnieć, czekając na Roberta, ale jest absolutnie niezależna i absolutnie godna naśladowania.

Brawo Ty, Anna Lewandowska!!!

Rozkminił: I. Fernandez
Redakcja: Dominik Grott
Grafika: Rafał Mazurek

Zgłoś nadużycie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Pandemia nie ułatwia nam walki o estetyczny wygląd naszej twarzy. Maseczki pomagają uchronić się przed wirusem, ale powodują problemy skórne - zwane maskne.

Jak uniknąć maskne?

Wiele osób może Ci odradzać drzemki w ciągu dnia, mówiąc, że mogą zaburzyć sen w nocy. Zastanawialiście się kiedyś, czy siesta w ciągu dnia jest zdrowa? Siesta. Czy drzemki są zdrowe drzemka jest zdrowa

Siesta! Czy drzemki w ciągu dnia są zdrowe?